کووینو، فرصت‌آفرینی در بحران کرونا


نویسنده: مدیر

تاریخ انتشار: 1401/01/13

کووینو، فرصت‌آفرینی در بحران کرونا

در مجموعه گفتگو های مجازی «کووینو» که توسط مرکز نوآوری دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می­‌شود، به‌دنبال آن هستیم تا ابعاد و زوایای مختلف پیامدهای بحران کرونا را بررسی کنیم و به صاحبان ایده و کسب‌وکار، راه‌های تبدیل بحران به فرصت را نشان دهیم.

پس اگر شما، می­‌خواهید از این شرایط، خلق فرصت کرده و کسب‌وکار خود را پایه‌ریزی کنید یا اینکه در هدایت کسب‌وکار خود در این شرایط بحرانی، از ابزار نوآوری استفاده کنید و در برون‌رفت کشور عزیزمان، ایران، از این بحران سهیم باشید، با مجموعه گفتگوهای «کووینو»، در اسکای‌روم ویا اینستاگرام منتظر شما هستیم.

کووینو، فرصت‌آفرینی در بحران کرونا

شیوع ویروس کرونا و همه گیرشدن آن در جهان، بیانگر ورود ما، به دوره ای است که بحران ها و فرصت های مختلفی را درخود جای داده است. این بحران، بر زندگی افراد، کسب­وکار ها و دولت ها اثرات منفی گذاشته است. اما همیشه تبدیل تهدید به فرصت، امکان‌پذیر است.

نوآوری، پادزهر این ویروس برای گذر از این بحران است. افراد و کسب وکار هایی که همواره درپی نوآوری هستند، بدون شک این بحران را باموفقیت سپری می­کنند. از سویی دیگر، همراهی نوآوران با دولت و نهاد های تصمیم­گیری نیز می­تواند جامعه را در برون رفت از این بحران همراهی کند.

در مجموعه گفتگو های مجازی «کووینو» ، به‌دنبال آن هستیم تا ابعاد و زوایای مختلف پیامد های این بحران را بررسی کنیم و به صاحبان ایده و کسب وکار، راه های تبدیل تهدید به فرصت از طریق روش‌های نوآورانه را نشان دهیم.

پس اگر شما، می­خواهید از این شرایط، خلق فرصت کرده و کسب وکار خود را پایه ریزی کنید یا اینکه در هدایت کسب و کار خود در این شرایط بحرانی، از ابزار نوآوری استفاده کنید و در برون رفت کشور عزیزمان، ایران، از این بحران سهیم باشید، در مجموعه گفتگوهای «کُووینو»، منتظر شما هستیم.

گفتگوهای مجازی کووینو هرشب ساعت ۲۱:۳۰  و طی ۱۲ جلسه برگزار می­شود.

در کووینو بدنبال سه هدف عمده هستیم:

  1. کمک به کسب و کار ها در ارائه راه حل های مرتبط با چالش های بازار یابی،منابع انسانی، مالی، ارتباطی، آینده نگری و…
  2. کمک به حل مسائل پیش روی اداره کلان جامعه
  3. کمک به علاقمندان عرصه نوآوری که در دوران کرونا و پساکرونا بدنبال تاسیس یک استارتاپ وخلق یک ارزش هستند.

در کووینو، برای تمامی کارآفرینان و علاقه مندان به اکوسیستم نوآوری، مدیران کسب و کار و مدیران سازمان های خصوصی و دولتی راهکارهای ارزشمندی را تدارک دیده ایم.